21/7/1391

سلام تا یادم نرفته تو اون یکی وبلاگم 4 شنبه شعری از شمس را گذاشتم که معروفه و مطمئنا خیلی هاتون دوستش دارید . حالا بریم سر کار اصلی خودمان .

این سه روز تعطیلی که عین همیشه تا 9 یا 10 صبح خوابیده ام. و بعدش درس خواندم . کلا تو این هفته اتفاق خاصی نیوفتاد ، ولی موقع سبک شناسی استاد درس سبک به من حدود 100 صفحه از سبک شناسی بهار را داده که خلاصه کنم. منم شروع کردم . ولی زیاد چیزی بارم نشدتعجب. الان حدود یک صفحه خلاصه شده  .  می خوام هرچه زودتر این صد صفحه تمام شود و بریم سر کار و زندگی مان . علاوه بر خلاصه ، برای درس  آشنایی با علوم قر آنی هم تحقیق دارم مال سعدی است و تلمیح هاش را باید پیدا کنم حدود 50 صفحه است .

پ.ن1: کسی از منابع ارشد ادبیات خبر داره ؟ اگر خبر داره به من بگید !!!!!!!!!!!!!!!!!. کلا چند تا ادبیاتی می آین از این وبلاگ دیدن می کنن؟ می خوام آمار بگیرم! من غیر از امسال سال دیگه هم کنکور ارشد را می دم! چون تازه امسال ترم7 هستم!بعدم فکر نکنم امسال تموم کنم. بعد ممکن است امسال قبول نشم !( اگز نشدم ناارحت نمی شم چون سال دیگه هم می تونم کنکور بدم)من احتمال زیاد ترم 9 تموم می کنم.

پ.ن2: من گاهی عنوان مناسب ندارم برای همین دیگه ازین  به بعد به جای اینکه بدون عنوان باشه ، تاریخ می ذارمبای بای

/ 6 نظر / 13 بازدید
نیایش

واااااااااااااااااااااااای خدا بهت رحم کنه! امیدوارم موفق باشی[پلک][بغل]

نگین

سلام دوست عزیز وبلاگ قشنگی داری امیدوارم به من هم سر بزنی و نظر بزاری

نیایش

نه واسه ی 100 صفحه از سبک شناسی بهار می گم خیلی سخته چیزی رو که زیاد درموردش نمی دونی خلاصه کنی... موفق باشی

نگین

سلام پریا جان خوشحال شدم وقتی فهمیدم دانشجوی ادبیاتی من عاشق ادبیاتم

نیایش

راستی تو وبم 5 شنبه قراره مشاعره باشه.... چه زمانی بی کاری که با هم انلاین باشیم؟ 8 شب به بعد چه طوره؟ دوتا پست جدید گذاشتم منتظرتم...