11/11/1391

سلام قبل از هر چیز بگم که کامنتهایی که بالای 2 بار تکرار بشود با عرض ژوزش وشرمندگی حدف می شود و بدون تایید می ماند نمونه اش را در مطلب قبلی دیدید . راستی امروز بعد حدود 8 یا 9 سال از شروع به کار این وبلاگ 100 مین مطلب گذاشته می شود(این نشان می دهد که چقدر من فعالمنیشخند).

هفته پیش 4 شنبه دو تا امتحان داشتم یکی اش 8 صب یکی هم 5 بعد از ظهر جاتون خالی خیلی خوش گذشت ولی حوصله مان هم سر رفت جاش من و آرزو باهم رفتیم بیرون که یک هوایی بخوریم از خستگی در بیاییم آرزو را من اول به یک سوژر مارکتی بردم (آنجا عین کف دست دیگه شناختم :) شرط می ببندم به اندازه ایی که سوپر مارکتهایی آنجا را می شناسم مال طرف خودمان را نمی شناسم) بعدشم من پیشنهاد کردم بریم پارک یک هوایی بخوریم و خستگی در کنیم (رفتیم پارک دانشجو چسبیده به مترو ولیعصر ) بعد از اینکه استراحت کردیم و یک قدمی زدمی لیست برنامه های تالار را دیدیم دیگه تصمیم گرفتیم بریم ساندوچی غدایی بگیریم وبرگردیم دانشگاه ولی قبل از آن چشممون به نمایشگاه محصولات استانها افتاد و ما هم رفتیم نمایشگاهش دیدیم من و آرزو هم خوره خرید هرکدوم یک انگشتر بدل گرفتبم و من هم البته برای آدرینا (خواهرزاده ام) یک کلاه گرفتیم و رفیتم ساندویچی یک چیزی خر یدیم و برگشتیم دانشگاه

اما  شنبه هم در نزدیک مترو ولیعصر (برای برگشتن به منزل ) نزدیک بود جیبم را بزنند ولثی انگار کسی از درون گفت فرار کن ومن هم فرار کردم رفتم داخل ایستگاه .

راستی بعدا داستانی را که می خوام بزارم برای خواهرم می فرستم برام ایرادشو بگیره بعد تو وبلاگم می زارم همین

      

/ 3 نظر / 11 بازدید
patogh

شبکه اجتماعی پاتوق من وتو.... هم اکنون بجمع دوستان خود بپیوندید تا علاوه بر اینکه دوستان جدید پیدا کنین. میتوانین وبلاگ خود را نیز به دوستانتان معرفی کنین. همچنین میتوانین با پستهای خود. ازعکسو متن گرفته تا فایلهای خود را به اشتراک گذاشته وحتی یک گروه خصوصی درست کنین و در نظرات شرکت کنین. دارای سیستم تبادل لینک رایگان.

نیایش

به به چه قدر وبت خوشمل شده! قالبت خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیل خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی نازه! 100 مطلب وبتم مبارک امیدوارم 100000000000000000000000000000000000000000000000000 مطلب وبتم بذاری!