گاهی وقتها

گاهی وقتها چیز هایست که نمی توان آن را جلو برد . مثللا من دوشنبه با خودم گفتم که امروز سنایی را قسمت داستانهایش رو تموم کنم . ولی نشد . و سه شنبه شب تموم کرد . انگار چیزی باعث جلو رفتن این هدف می شود . ولی انسان با هدف و اراده خودش می تواند آن کار را جلو ببرد . حتی هرچقدر سخت باشد . تلاش و اراده مهم ترین گام برای رسیدن موفقیت است .

موفق باشید

[ ۱۳٩٤/٢/۳۱ ] [ ٩:۳٩ ‎ب.ظ ] [ PARIA KAVIANI ]

هیچ وقت

هیچ وقت فکر فکر نمی کردم تا این حد به فضای مجازی دل بسته شده باشم. و اکنون که فکر می کنم پرشین بلاگ و بلاگفا را هیچ وقت نمی توانم رها کنم . انگار با انها انس گرفتم . برای همین تصیمیم گرفتم که هیچ کدوم رو نبندم . گاهی دراین وب مطلب بگذارم گاهی در آن وب . 

پ.ن : سرور بلاگفا مشکل داره برای همین نمی تونم در آن وب مطلب بزارم . ایشالا تیر ماه با هردو وبم در خدمتتون هستمقلب

[ ۱۳٩٤/٢/۳۱ ] [ ٩:۳٤ ‎ب.ظ ] [ PARIA KAVIANI ]

اطلاعیه

وبلاگ بلاگفا سرورش مدتی قطع است . خودم دو سه بار می خواستم وبلاگم را به روز کنم . ولی سرورش کار نمی کنه . امتحانات ترم دانشگام از 12 خرداد تا 30 خرداد هست . من الان به این نتیجه رسیدم چه خوب شد این وبم را هم نبستم. گاهی اینم به روز می کنم . ولی بیشتر اون یکی را به روز می کنم . سرور بلاگفا از هفته دیگر دوباره فعال می شه . یه مقاله هم در حال حاضر برای یکی از استادام دارم می نویسم تموم شه نفس راحتی می کشم . تا اخر خرداد . خدا یار و نگه دارتان .

پ.ن : نظرات تایید خواهد شد اگر البته سرور پرشین بلاگ مشکل نداشته باشد

[ ۱۳٩٤/٢/٢٤ ] [ ٦:٥۸ ‎ب.ظ ] [ PARIA KAVIANI ]